09.06.2022

Фірмі екс-чиновника дали 14 млн. гривень для догляду за миколаївськими парками

Комунальне підприємство «Миколаївські парки» без проведення відкритих торгів віддало підряд по догляду за парками компанії екс-заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка.

Про це редакції 368.media стало відомо на порталі ProZorro.

Згідно з договором, миколаївська філія ТОВ «Єврокомунсервіс» за 13,84 млн. гривень займеться доглядом за об’єктами благоустрою на території Заводського району в Миколаєві. Благоустроєм зелених зон підрядник займатиметься до 23 серпня 2022 року.

Зокрема, згідно з договором, проведуть підрізання дерев та чагарників, проведуть догляд за багаторічними квітами та літніми клумбами, проведуть ремонт мафів. 4,3 млн гривень на фінансування передбачено у місцевому бюджеті, ще 9,53 млн гривень – власні гроші комунального підприємства.

Миколаївська філія ТОВ «Єврокомунсервіс» була зареєстрована у 2018 році. Раніше він виконав лише один поспіль від управління ЖКГ на 9 тисяч гривень. Компанія «Єврокомунсервіс» входить до групи компаній «Місто для людей», яку контролює екс-заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

На цю посаду він прийшов у червні 2010 року, коли мером Києва був Леонід Черновецький. Руслан Крамаренко – старий знайомий Олександра Попова за міністерством ЖКГ.

«Місто для людей» – компанія з управління об’єктами житлової нерухомості, яка надає широкий спектр послуг з обслуговування будинків та прибудинкової території у 8 містах України.

Leave a Reply