25.03.2022

Голова Миколаївської ОДА пояснив “феномен” Чорнобаївки

Кім зазначив, що ЗСУ пристріляли точку, тому тепер легше по окупантам в Чорнобаївці потрапляти.

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім розповів, чому історія з розгромом окупантів у Чорнобаївці постійно повторюється.

“Феномен” Чорнобаївки він пояснив в інтерв’ю УНІАН. Нагадаємо, українські захисники вже десять разів завдали ударів по ворожих позиціях на Херсонщині.

“У Чорнобаївці знаходиться Аеродром, який окупанти зайняли буквально в перші дні війни. Вони стали звозити туди техніку і готувати опорний пункт для подальшого просування. Зокрема, завезли вертольоти, РСЗВ “Град”, РЕБ, ППО тощо”, – зазначив Кім.

Він додав, що російських окупантів у Чорнобаївці тоді почали обстрілювати українські сили, оскільки загарбники там як на долоні.

“Вони почали звідти відходити. Але вони не встигають відходити, і їм постійно прилітає. Думаю, наші військові пристріляли точку, тому тепер легше по них потрапляти. Поки окупанти там не будуть повністю знищені, або поки вони звідти не поїдуть, історія буде повторюватися”, – підкреслив глава Миколаївської ОГА.

Як повідомлялося, військовий аеродром в Чорнобаївці російські війська використовують як командний пункт і місце збору літаків і вертольотів. До вечора, 24 березня, він десять разів ставав мішенню українських військових.

Джерело: НН

Leave a Reply