16.02.2022

Головам сільрад розіслали інструкції через російську агресію

Головам сільських рад Миколаївського району розіслали телефонограму, в якій просять негайно повідомляти про підозрілих осіб, переміщення військової техніки, спроби вести підривну діяльність на території населених пунктів.

Інструкція була видана у зв’язку із ситуацією в країні, спричиненою нарощуванням чисельності російських військ на українському кордоні.

Копію документу опублікувала староста Лиманівської сільради Наталія Панашій.

Телефонограма була невідкладно направлена ​​начальником Миколаївського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки підполковником Сергієм Білим.

— У разі виявлення на території населених пунктів будь-яких фактів прибуття або перебування підозрілих осіб, спроб вчинити сепаратистську, терористичну, диверсійну або розвідувально-підривну діяльність, переміщення будь-яких військових підрозділів, не зважаючи на відзнаки та характеру їх дій, негайно повідомляти до Миколаївського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Відповідну інформацію також повідомлятиме на гарячу лінію «102», — сказано в телефонограмі.

З 15 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Миколаївській області розпочинає багатоетапне контрдиверсійне навчання у регіоні.

Джерело: МаюПраво

Leave a Reply