27.05.2022

Готуються до літніх злив: працівники «ЕЛУ-Автодоріг» очищують системи дощової каналізації

Миколаївські комунальники чистять системи дощової каналізації. Нині опрацювали вже 96 найпроблемніших колодязів та вивезли понад 16 кубів сміття.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Їхня зміна починається рано вранці, а працювати доводиться навіть під час повітряної тривоги. Працівники комунального підприємства «ЕЛУ-Автодоріг» щодня підтримують порядок і роблять все можливе, аби Миколаїв навіть у воєнні часи залишався чистим та комфортним. Цього тижня займаються очищенням системи дощової каналізації.

Ми робимо це кожної весни напередодні сезону дощів. Системи забиваються дуже швидко, тим паче, через бойові дії ми не мали змоги працювати в повну силу. Вважаємо, що місто має бути чистим, тому зараз активно розчищуємо ливнівки, – розповів виконувач обов’язків головного інженера КП «ЕЛУ-Автодоріг» Денис Барашковський.

Якщо довго не чистити ливнівки, після найменшого дощу вулиці затопить, а автівки та громадський транспорт не зможуть нормально їздити. Щоб попередити таку проблему, комунальники проводять профілактичні роботи.

З одного великого колодязя комунальники можуть витягнути понад два кубометри сміття. Наразі очищують найважливіші ливнівки на Лягіна, Соборній, 6-й Слобідській, проспекті Центральному. Не оминули і вулиці Інженерну та Садову і мікрорайони Ліски та Намив.

-Завдання ливневої системи Миколаєва – виводити воду з доріг міста в колектори, які потім виходять в річку. «Комунальний батальйон» працює для того, аби місцевим жителям було комфортно жити, – додав Денис Барашковський.

Нині в місті очистили вже понад 100 колодязів і вивезли 30 тонн сміття.

Leave a Reply