29.07.2022

“Іду стопами Джонсона”: Ліз Трасс обіцяє Україні більше зброї та гуманітарної допомоги

Кандидат на посаду прем’єр-міністра Великобританії, глава МЗС Ліз Трасс заявила, що стане великим другом для України. Також вона пообіцяла надати Києву більше зброї та гуманітарної допомоги.

Про це пише Reuters.

“Як прем’єр-міністр я буду найбільшим другом України, йду стопами Бориса Джонсона, і повністю зобов’язуюсь гарантувати, що путін зазнає невдачі в Україні та зазнає стратегічної поразки, а росія буде обмежена в майбутньому”, — цитує видання Ліз Трасс.

При цьому міністр уточнила, що британці можуть довіряти їй щодо України. Також народ може їй довірити захист своєї свободи вдома та за кордоном. Трас вважає, що зараз не час розмірковувати про компроміси жахливому диктатору.

Варто уточнити, що міністр закордонних справ Ліз Трасс змагається за  посаду прем’єр-міністра з колишнім міністром фінансів Ріші Сунаком. Втім, Трасс лідирує в опитуваннях громадської думки серед членів Консервативної партії, які зрештою і вирішать, хто стане главою уряду.

Нагадаємо, що глава МЗС Великобританії Ліз Трасс оголосила, що братиме участь у конкурсі на посаду лідера Консервативної партії та прем’єр-міністра країни. Вона стала десятим кандидатом, який офіційно заявив про свою участь у перегонах за крісло прем’єра.

Leave a Reply