14.06.2022

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 14 червня.

м. Миколаїв:

Вчора вранці, 13 червня, російські окупанти обстріляли передмістя Миколаєва з реактивних систем залпового вогню «Ураган». Потерпілих немає.

Баштанський район:

Вдень, 13 червня, та вранці, 14 червня, обстрілів зазнала Широківська громада. Обстріли були переважно поза межами населених пунктів. За попередньою інформацією потерпілих немає. Пошкоджено один житловий будинок та два зруйновано.

Також вночі, з 13 на 14 червня, було обстріляно Інгульську громаду. Обстріли були поза межами населених пунктів. За попередньою інформацією потерпілих і пошкоджень немає.

Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Миколаївський район:

Вчора, 13 червня, було обстріляно населені пункти Шевченкове, Котляреве, Луч Шевченківської громади. Пошкоджено приватне підприємство. Потерпілих немає.

Теж вчора, 13 червня, обстрілів зазнали території між населеними пунктами Костянтинівка та Баловне Костянтинівської громади. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Також о 17:00 13 червня внаслідок обстрілів с. Лимани Галицинівської громади зруйновано житловий будинок. Потерпілих немає.

Сьогодні, 14 червня, були обстріли Парутинського старостинського округу Куцурубської громади. За попередньою інформацією пошкоджень та потерпілих немає.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій.

Leave a Reply