14.05.2022

“Керівники” тимчасово окупованої Херсонщини вже планують тікати до Криму

Колишні офіціантки і вишибали, призначені рф “керівниками” на тимчасово окупованій Херсонщині, вже планують тікати до Криму.

Через свій непрофесіоналізм вони ведуть регіон до гуманітарної кризи і самі це розуміють. Тому «новопризначені» чиновники уже зараз обмірковують план своєї втечі.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ, на якому зафіксована розмова двох колаборантів.

«Вопросы с топливом не решаются – жпа. Вопросы с лекарствами не решаются – жпа, с зарплатами и пенсиями не решаются – жпа, реально сплошная жпа… Люди умирают, без медикаментов. Начинает расти социальное напряжение, уже начинают потихоньку русских ненавидеть…» – говорить своїй «колезі» один із чиновників, відповідальний за логістику в регіоні.

Його співбесідниця підхоплює: «…вот уже седьмой день нет гуманитарки… Сейчас мамашам выдают по 10 тысяч рублей. Переключились, короче, на мамаш… мне кажется что… им надо собрать паспортные данные и на этом все. А что там люди-худи, – похшечки».

Тож разом приходять до логічного висновку: «Если ничего не поменяется, в июне надо тикать… все, нахй, будем в Крым тулить, ска… Мы с Каринкой на все лето едем в Крым. Где-то она официанткой, я где-то там барменом, официантом, или вышибалой, как я раньше был…»

Планують, що після курортного сезону повернуться додому, щоб «перезимувати».
Напевно, вони забули, що і Херсонщина, і Крим – це Україна. А за державну зраду і співпрацю з окупантами їм доведеться відповісти.

Leave a Reply