06.06.2022

Керівництво Миколаєва та області провело онлайн-нараду з маршалеком Західнопоморського воєводства Республіки Польща

У понеділок, 6 червня, відбулася онлайн-нарада начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма та Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з маршалеком Західнопоморського воєводства Республіки Польща Ольгердом Геблевичем.

Під час зустрічі Віталій Кім розповів про економічний потенціал області й показав, який регіон був до російського вторгнення та яких руйнувань зазнав після.

До того ж, сторони обговорили питання подальшої співпраці. Серед яких – відбудова критичної інфраструктури регіону, яка зазнала значних руйнувань внаслідок війни, розвиток технологій, портова інфраструктура та суднобудування. Також розглянули питання залучення допомоги українським рятувальникам, зокрема, надання автомобілів.

У результаті онлайн-зустрічі намічено співпрацю між економічними департаментами Миколаївської області та Західнопоморського воєводства.

Також домовлено про наступну онлайн-зустріч, де вже будуть обговорюватися конкретні пропозиції. Очільник області запевнив, що влада Миколаївщини готова й надалі обговорювати всі можливі напрямки співпраці.

Зазначимо, що сьогоднішня онлайн-зустріч була продовженням співпраці між регіонами, яка почалася у вересні 2002 року підписанням Рамкової угоди. У ній йшлося про співпрацю в галузі промисловості, сільського господарства, транспорту, екології, туризму тощо.

Leave a Reply