01.05.2022

Кім спростував заяви пропаганди РФ про те, що Україна обстрілює Херсон

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім спростував заяви пропаганди Росії про те, що ЗСУ обстрілюють Херсон.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у коментарі телеканалу ВВС. Коментуючи слова російської пропаганди, Кім звернув увагу на явну алогічність подібних заяв.

-Немає логіки у цих словах. По-перше, ми не можемо дістати до Херсона, по-друге, наші ЗСУ ніколи не стрілятимуть по нашим людям. Нам це не потрібно. У нас багато інших військових цілей, – сказав Кім.

За словами Кіма, окупанти захопили 90% Херсонської області – тепер вони хочуть запровадити рубль та провести псевдореферендум.

-Вони окупували 90% Херсонського регіону. Вони хочуть запровадити рубль, але я не знаю, як вони це робитимуть, тому що ми працюємо, люди отримують зарплату за їхню роботу.

Вони хочуть провести псевдореферендум, але ніхто з містян із цим не погодиться. Я думаю, це буде просто шоу для ТВ-пропаганди у Росії, це все, – сказав глава ОВА.

На даний момент, ЗСУ стоять на лінії захисту та планують наступ. Щодо Миколаївщини, то в області є провізія, дороги відкриті, але на певній частині території є окупанти.

-У нас майже у всьому регіоні відкриті дороги, є все необхідне, медицина тощо. Головна проблема – ракетні удари, бомбардування мирних кварталів, поранення та смерть. Це все.

У нас немає води в головній трубі, але ми плануємо протягом місяця реалізуємо альтернативний план. Ми вирішимо цю проблему.

Головна проблема – присутність окупантів на нашій території та бомбардування, – сказав Кім.

Джерело: ТРК Март

Leave a Reply