27.05.2022

Колектив Миколаївського українського драмтеатру долучився до волонтерства

Колектив Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії в умовах війни не тільки готується до нових вистав, а й допомагає українським військовим у боротьбі з ворогом.

За словами директора-художнього керівника театру Миколи Берсона, працівники театру активно займаються волонтерською роботою – готують їжу, роблять маскувальні сітки тощо.
«Допомагаємо тим, чим можемо. Перераховуємо певні кошти на потреби ЗСУ. Також на потреби українських військових віддали два автомобілі – «ЗІЛ» та «ГАЗель», – розповів Микола Берсон.
Також жіноча частина колективу робить маскувальні сітки для фронту. Такі сітки широко застосовуються для маскування озброєння, військової техніки та інженерних споруд від різних методів розвідки ворога.
Як розповіла заслужена артистка Україна Людмила Баранова, вони плетуть сітки у дві зміни – зранку до обіду та з обіду до вечора.
Сама ж Людмила Баранова робить маскувальний одяг. За її словами, процес перекваліфікації пройшов дуже легко, оскільки артистка полюбляє в’язати і гачком, і шпицями.
«Я думаю, що це дуже важливо допомагати фронту. Ми повинні роботи це всі гуртом і тоді обов’язково переможемо», – сказала вона.

 Крім того, у Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії було створено невелику концертну бригаду з вокалістами, які виступали у воєнному госпіталі.

Leave a Reply