21.06.2022

Колишньому меру Южноукраїнська повідомлено про підозру у побитті своєї заступниці

16 червня, під час чергової сесії Южноукраїнської міської ради, депутати визнали незадовільною роботу мера Валерія Онуфрієнка та достроково припинили його повноваження.

Не минуло й тижня, як колишньому меру Южноукраїнська повідомлено про підозру.

За процесуального керівництва Вознесенської окружної прокуратури Миколаївської області, слідчими повідомлено про підозру колишньому Южноукраїнському міському голові за фактом заподіяння легкого тілесного ушкодження службовій особі, у зв’язку з її службовою діяльністю (ч. 2 ст. 350 КК України).

За даними слідства, у березні 2022 року. під час проведення наради з приводу розподілу гуманітарної допомоги, між колишнім мером та його 41-річною заступницею виник конфлікт, в ході якого підозрюваний, зневажаючи правилами поведінки, в діючому органі місцевого самоврядування, наніс жінці декілька ударів, чим спричинив легкі тілесні ушкодження.

За інформацією обласної поліції, 3 березня до відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління надійшло повідомлення від місцевої мешканки, яка працює у територіальній громаді про те, що керівник органу місцевого самоуправління, завдав їй тілесних ушкоджень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Інформацію про це розмістила Миколаївська обласна прокуратура у ФБ.

Leave a Reply