13.11.2015

Судно “Василь Шукшин” продовжує забруднювати миколаївську акваторію

45697

 

 

 

 

 

На ліквідацію нафтової плями витратили 80 літрів сорбуючого препарату

Сьогодні, 13 листопада, виконком міськради ухвалив рішення відшкодувати державному воєнізованому аварійно-рятувальному загону 80 літрів сорбуючого препарату, який він витратив для ліквідації нафтової плями, яка 25 вересня з’явилася у районі нижньої набережної. Повідомляє пресс-служба міськвиконкому

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Олександр Герасіменя розповів:

– 25 вересень надійшла інформації про забруднення водної акваторії між Інгульським і понтонним мостами. Аварійним загоном було здійснено виїзд на водну акваторію, було виявлено забруднення – пляму площею до 2 тисяч квадратних метрів, яка була локалізовано засобом еконадін, яке є у нас у матеріальному резерві. Нафтова пляма була оброблена, наступного дня перевірили – ніяких нафтових плям більше не було. На розгляд виконкому міськради виноситься питання про виділення аварійно-рятувальному загону з матеріального резерву міста 80 літрів еконадіну, які загін витратив на боротьбу з нафтовою плямою.

За словами Олександра Анатолійовича, джерелом нафтової плями став затонулий в акваторії заводу ім. 61 комунара корабель «Василь Шукшин», у двигуні якого ще є паливо: «Там періодично виходять нафтові плями. Справа в тому, що завод імені 61 комунара, незважаючи на наші неодноразові вимоги, так і не відновив до кінця бонові загородження. Одну частину з боку набережної вони закрили, другу – з боку, де лежить «Василь Шукшин» – вони не закрили, тому нафтові плями мають можливість виходити за акваторію заводу, ми їх намагаємося гасити, щоб не випустити далі».

Перший віце-мер Юрій Андрієнко надав доручення підготувати лист  до   керівництва заводу ім. 61 комунара з вимогою вирішити питання установки бонових загороджень навколо місця затоплення корабля «Василь Шукшин».

 

Leave a Reply