10.05.2022

Корегувальник вогню виявився працівником бронетанкового заводу та прихильником “руського миру”

СБУ в Миколаївській області припинила протиправну діяльність коригувальника вогню.

Контррозвідники Служби безпеки України на Миколаївщині затримали місцевого мешканця, який корегував обстріли по Державному підприємству «Миколаївський бронетанковий завод».

Встановлено, що фігурант провадження був колишнім працівником Державного підприємства «Миколаївський бронетанковий завод», саме він передавав представнику рф інформацію про конкретне місце розташування об’єкта Державного концерну «Укроборонпром», після чого внаслідок бомбардування завдано шкоди державному підприємству.

За результатами вжитих заходів зловмисника затримано та оголошено про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачено ч. 2 ст. 114-2 (за фактом несанкціонованого поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану) КК України.

Наразі обрано запобіжний захід тримання під вартою.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили співробітники СБУ у Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Управління СБ України в Миколаївській області

Leave a Reply