10.05.2022

Кремлівська пропаганда готує росіян до поразки РФ у війні проти України — розвідка

На тлі численних поразок та провального наступу в Україні, Кремль вирішив змінити лейтмотив російської пропаганди, щоб підготувати населення до можливої поразки – громадянам РФ розповідають, що Росія воює проти всіх країн Європейського Союзу та НАТО.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У відомстві підкреслили, що навіть маючи чисельні переваги в живій силі та техніці, армія країни-окупанта зазнає від захисників України катастрофічних втрат та поразок.

“Щоб змінити уявлення росіян про військову “непереможність” та підготувати суспільство до можливої поразки, російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння РФ з усіма країнами Європейського Союзу та НАТО. На думку кремлівських політтехнологів, це применшить ганьбу від програшу більш могутньому противнику”, – розповіли у ГУР.

За інформацією воєнної розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, інтернет ЗМІ та пропутінської армії ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики.

“Пропагандисти країни-окупанта тепер промиватимуть мізки росіянам ідеями про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора”, – переконують у розвідці.

Leave a Reply