10.05.2022

Львівські лікарі врятували 9-річну дівчинку з Миколаєва з уламком снаряда у голові

До лікарні св. Миколая Першого територіального медоб’єднання   Львова з Миколаєва госпіталізували 9-річну дівчинку з Миколаївщини, якій під час бомбардування уламок снаряду потрапив у голову.

Дитина дивом залишилася жива. Львівські дитячі нейрохірурги дістали цей уламок з мозку дівчинки і зараз на неї чекає тривала реабатілатція, повідомляє Захід.нет з посиланням на прес-службу медоб’єднання.

Мати дівчинки розповіла, що вони жили у селі Веселий Кут на Миколаївщині, та коли туди прийшли російські військові, вирішили переїхати до Миколаєва.

«Ми були на вулиці, неподалік дитячої лікарні, коли почули вибухи. Попадали під будинок. Коли трохи стихло, вирішили іти далі, але знову почули вибухи. Чоловіки, що були на вулиці, порадили падати під будинком. Ми присіли, я закрила Софійку собою зздаду, моя сестра сіла попереду. Донька була посередині», – повідомила мати дівчинки.

Та коли вибухли вчухли, вони побачили , що у дівчинки з голови фонтаном б’є кров. Закрили, як могли і перехожі допомогли доставити дівчинку до дитячої лікарні. Врятувало дитину те, що лікарня була неподалік.

У Миколаєві Софійку прооперували, вона два дні була у комі, а наприкінці квітня дівчинка з мамою приїхала до Львова, де дитячі нейрохірурги провели їй ще одну операцію.

«Лікарі видалили уламок снаряду із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація», – сказано у повідомленні.

Leave a Reply