04.07.2022

Лисичанськ та Сєвєродонецьк стали пірровою перемогою для Росії, – військовий експерт

Після захоплення Сєвєродонецька росіяни кинули великі сили на штурм Лисичанська, з якого 3 липня відійшли наші захисники. Командування схвалило непросте рішення для того, щоб зберегти життя українських воїнів.

Військовий експерт Олег Жданов підтримує таке рішення Генерального штабу ЗСУ. Про це він заявив в ефірі 24 каналу. Він зазначив, що це було необхідно, аби українські захисники уникнули оточення.

Він зазначив, що за всі 5 місяців війни не відбулося жодного розгрому наших військ. За це треба віддати належне Генеральному штабу.

– Ми відійшли на інший рубіж оборони, який за цей час був підготовлений. Тепер російським військам треба все починати спочатку,– повідомив Олег Жданов.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що тепер потрібно дати відпочити підрозділам, які нібито “звільняли” так звану “ЛНР”.

Олег Жданов прокоментував заяву Путіна. “Це означає, що і Лисичанськ, і Сєвєродонецьк стали для них пірровою перемогою”, – пояснив військовий експерт.

Ми виконали своє завдання – вимотали російська війська до такого рівня, що вони сьогодні фактично не здатні продовжувати бойові дії без переформування й переформування,– оголосив Жданов.

Він додав, що саме це було головним завданням в тих умовах, які склалися навколо Сєвєродонецька й Лисичанська.

Важливо! Окупанти радіють рано, адже бої на Луганщині ще тривають. Попри те, що ЗСУ вийшли з Лисичанська, наші воїни продовжують давати відсіч ворогу в районі Білогорівки та Новокостянтинівки, тому про повне захоплення Луганщини ще мова не йде.

 

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: