13.06.2022

Майже 3000 людей переїхали на територію Березанської громади

Волонтерський центр “Березань” діє на території трьох об’єднаних територіальних громад: Березанської, Коблівської та Нечаянської. Чисельність населення цих громад становить понад 25 тисяч людей. З них майже 3000 – внутрішньо переміщені особи.

Більшість внутрішньо переміщених осіб, які звернулися до центру “Березань” по прихисток, приїхали з Корабельного та Інгульського районів Миколаєва.

“Серед сільських громад України Березанщина є одним з лідерів щодо прийому внутрішньо переміщених осіб. Від початку війни майже три тисячі людей приїхали на територію Березанської, Коблівської та Нечаянської громад. Це переселенці з Харкова, Сєвєродонецька, Маріуполя, Херсона, Миколаєва тощо. Для сільської місцевості майже три тисячі людей – це дуже велика кількість і навантаження на всі державні органи”, – говориться у повідомленні.

Волонтери співпрацюють з понад десятьма різними компаніями, підприємствами, волонтерськими центрами Одеської, Миколаївської, Київської, Вінницької, Львівської областей.

“Наші партнери надають допомогу. Одного тижня це можуть бути продукти, наступного – дитяче харчування, засоби гігієни, косметика, рушники, ще через тиждень – одяг, постільна білизна тощо. Замовлення можна отримати, надавши попередньо заявку та копії документів”, – додали волонтери.

Джерело: 0512

Leave a Reply