25.03.2022

Майже половина продавців Центрального ринку повернулися до роботи

У Миколаєві до роботи повернувся Центральний ринок. Продають як продукти, так і непродовольчі товари. З 22 березня близько половини підприємців вийшли на робочі місця.

Про це кореспондентам Суспільного розповіли представники адміністрації ринку.

Тетяна Нестеренко прийшла на Центральний ринок за цукром. Жінка говорить, тут ціни трохи нижчі ніж у магазинах. До зростання цін ставиться з розумінням.

“Ну, постачання ж таке. Націнка, плюс податки. Усі приватні підприємці“, — говорить Тетяна.

Ціни зросли, деяких продуктів взагалі немає. Поки розпродають залишки зі складів, нових поповнень товару не передбачається. Попит серед покупців виріс на крупи та цукор, розповідає продавчиня Світлана.

“Усім складам дзвоню — пусті. Нічого не везуть. Тому що в Харкові бойові дії. В Херсоні взагалі нічого не дадуть. В продажі є те, що залишилось до війни”, — розповіла Світлана.

До роботи повернулись і продавці одягу та взуття. Попит на їх продукцію поки малий, говорить продавчиня Ірина.

“Ми вийшли на роботу, бо треба якось жити, треба якось підіймати економіку, треба підтримувати все. Треба платити податки. Хоча нам їх скасували, але ж все одно треба якось рухатись. І психологічно легше”, — говорить Ірина.

Центральний ринок поновив свою роботу з 22 березня. За цей час близько половини підприємців вийшли на робочі місця. Про це не на камеру розповіли у адміністрації ринку.

Аби убезпечити продавців і покупців на ринку діє бомбосховище, але знімальній групі Суспільного його не показали. Продавці запевняють, таке сховище на території ринку є.

“Буває так, що наче і не реагуєш, буває дуже страшно. В нас є там підвал і ми, якщо що, біжимо у підвал”, — розповіла продавчиня Лариса.

Центральний ринок працюватиме з вівторка по неділю, з 8:00 до 14:00.

Leave a Reply