19.05.2022

Максим Безносенко розповів про ситуацію з медициною в області, в тому числі на окупованих територіях

Усі медзаклади Миколаївщини продовжують працювати, включно з тими, що на окупованих територіях — Максим Безносенко.

Від початку повномасштабної війни Національна служба здоров’я України не розірвала контракт із жодним медичним закладом на Миколаївщині. Заробітна плата всім працівникам медзакладів на території Миколаївщини нараховувалась і виплачувалась вчасно.
Про це кореспондентам Суспільне Миколаїв розповів начальник управління охорони здоров’я Миколаївської обласної військової адміністрації Максим Безносенко.
За словами Максима Безносенка, медики Миколаївської області отримали зарплати за квітень та аванс за травень.
«Трішки інша ситуація в обласній стоматологічній лікарні. Заклад має низький, у порівнянні з іншими, тариф від НСЗУ. Але він надає і платні послуги, за рахунок чого вони можуть заробляти гроші й на заробітні плати», — сказав Максим Безносенко.
Головний лікар Миколаївської обласної стоматології повідомив, що у лікарні велика черга військових Збройних Сил України, які отримують послуги безкоштовно, розповів Максим Безносенко.

«Управління охорони здоров’я отримало цю інформацію, аналізує: скільки було проліковано наших бійців, і передає її до НСЗУ, для того, щоб вона робила перерахунок на наступний місяць», — поінформував Безносенко.

Leave a Reply