30.07.2022

Мешканка Миколаївщини постане перед судом за підтримку дій окупантів

Мешканка Миколаївського району постане перед судом за заперечення збройної агресії проти України та підтримку дій загарбників – поліцейські направили справу до суду.

За протиправні дії жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років.

У ході розслідування правоохоронці встановили, що під час воєнного стану жінка на місцевому ринку публічно висловлювала свою позицію щодо підтримки рішень і дій рф та заперечувала збройну агресію проти України.

Поліцейські повідомили їй про підозру за фактом ч. 1 ст. 111-1 КК України «Колабораційна діяльність», санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років.

Дізнавачі відділення поліції № 4 Миколаївського районного управління закінчили розслідування та направили кримінальне провадження до окружної прокуратури м. Миколаєва, яка скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Leave a Reply