24.05.2022

Мешканці Южноукраїнська вимагають від влади скасування високих тарифів на гарячу воду та опалення

Питання тарифів у місті атомників зараз є однією з найголовніших тем для обговорення. Ініціативна група городян зустрічалася з владою міста та з керівництвом атомної станції. Наразі рішення цієї проблеми, яке б задовольнило усі сторони, не знайдено. 

На минулому тижні 13 травня керівник місцевого водоканалу Дмитро Судаков та представники органів місцевого самоврядуваннядо зустрілися з ініціативною групою южноукраїнців. Людей найперше цікавило, чому плата за комунальні послуги зросла всупереч постанові Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 502, якою рекомендовано не підвищувати тарифи під час воєнного стану в країні та звідки взялася абонентська плата.

Про це йдеться на офіційному сайті міста.

До відома містян довели, що рішення про підвищення тарифів виконком прийняв ще до війни: 09.02.2022 року. Тарифи мали вступити в дію з 1 квітня 2022 року. Абонентська плата введена в дію згідно з Законом України “Про житлово-комунальні послуги” та постановами КМУ від 21.08.2019 № 808 та від 08.09.2021 № 1022.

Представників ініціативної групи не задовольнили ці пояснення, тому вони побажали зустрітися з керівництвом ВП ПАЕС.

У вівторок, 17 травня, у малій залі ПК “Енергетик” спілкувалися вже більш розширеним колом. Делегація від ВП ПАЕС складалася з гендиректора Ігоря Половича, його заступника з економіки та фінансів Анжели Савастру, а також фахівців, які мають безпосереднє відношення до постачання послуг КП ТВКГ (інженери, економісти, юристи). Разом з ініціативною групою южноукраїнців на зустріч прийшли також представники ОСББ. Владу представляли міський голова Валерій Онуфрієнко, його заступник Юрій Сіроух та представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.

За результатами зустрічі керівництву КП ТВКГ та управлінню економічного розвитку Южноукраїнської міської ради надані доручення довести до населення повну інформацію щодо тарифоутворення.

На 25 травня призначена позачергова сесія, на якій розглядатиметься звернення жителів міста щодо призупинення нових тарифів на тепло та гаряче водопостачання. Того ж дня планується й засідання виконавчого комітету, де також обговорять питання тарифів.

Чи прийме влада рішення щодо призупинення нових тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води на період воєнного стану?

Дискусія громадськості та надавачів послуг триває.

Джерело: Южка Ньюз

Leave a Reply