13.11.2015

Миколаївцям рівень цукру в крові вимірюватимуть на вулиці

 

1_85159981[1]До Всесвітнього дня боротьби з діабетом Миколаївський обласний центр здоров’я організовує низку санітарно-просвітницьких заходів під гаслом «Будемо здоровими разом!».

Протягом чотирьох днів у багатолюдних місцях проводитимуться акції з вимірювання артеріального тиску та рівню глюкози в крові.

Мета акції – привернути увагу громадян до основних факторів ризику розвитку цукрового діабету та провести просвітницьку роботу з питань профілактики захворювання.  Повідомляє пресс-служба обл.здрав відділу області.
Під час акції кожен бажаючий матиме можливість проконтролювати свій тиск та рівень глюкози крові за допомогою експрес-методу та отримати консультацію лікаря.

Учасники акцій, у яких вперше буде визначено підвищений рівень глюкози крові, отримуватимуть запрошення на підсумкову лекцію обласного позаштатного ендокринолога Наталі Ткаченко та фахівців центру здоров’я «Здоровий спосіб життя. Профілактика цукрового діабету».

Лекція відбудеться 13 листопада о 15.30 в актовій залі Миколаївського обласного центру здоров’я (вул. Адміральска, 35, другий поверх) та триватиме півгодини.

Під час лекції заплановано проведення розіграшу, за підсумками якого декілька учасників отримають подарунки – глюкометри для самостійного спостереження вдома за рівнем цукру в крові.

Leave a Reply