27.09.2016

Міжнародний екологічний проект: на Кінбурні вивчали стан Чорного моря та провели генеральне прибирання (ФОТО)

aktsia-2

На Кінбурнській косі  більше 140 учасників взяли участь в проекті “Посилення екологічного моніторингу Чорного моря” (EMBLAS – II), який розпочався 24 вересня.

Акція до Міжнародного дня чистих пляжів “Віднови прибережну смугу – допоможи рожевим пеліканам!” була організована цим проектом спільно з Українським товариством охорони птахів та Національним природним парком «Білобережжя Святослава», повідомляє Очаківський портал.

– В пректів взяли участь і керівництво Українського наукового центру екології моря (УкрНЦЕМ) Мінприроди України, Інституту морської біології НАН України, Українського товариства охорони птахів, національного природного парку “Білобережжя Святослава”,  школярі з Києва, Одеси, м.Очаків (ЗОШ І – ІІІст. №1) Василівської ЗОШ (Очаківський район), представники обласних та районних органів влади, Національного екологічного агентства Грузії «Центр моніторингу Чорного моря», Тбіліського державного університету та Програми розвитку ООН.

aktsia-6

aktsia-7

Проект спрямований на отримання нових даних про екологічний стан Чорного моря. Тож освітні заходи, що були змістовно організовані для дітей і дорослих включали в себе моніторинг морського сміття та біоіндикація Чорного моря (так звані «екологічні вартові»), цікаві  природоохоронні заходи – від прибирання пляжів від сміття до зариблення мальком коропів (а це 3000 штук) заповідних озер Бієнкових плавнів.

aktsia-11-1

aktsia-10

Також слід зазначити, що перед заходом, приблизно 200 м3 сміття  вивезено та продовжує вивозитися з території національного природного парку в районі кварталу №22 з метою, щоб ліквідувати незаконне стихійне сміттєзвалище і відновити територію.

aktsia-9

Leave a Reply