24.03.2022

Миколаїських рятувальників нагородили «За відвагу в надзвичайній ситуації»

За високий професіоналізм під час війни миколаївським рятувальникам вручили нагороди та оголосили дострокові й чергові спеціальні звання.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС на Миколаївщині.

Сьогодні, 24 березня, Сергій Крук, Голова ДСНС України, Віталій Кім, Голова Миколаївської обласної військової адміністрації та Максим Грицаєнко, перший заступник Голови ДСНС України зустрілися з особовим складом Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Рятувальники відчули підтримку та вдячність за свою роботу, яку щодня виконують в складних умовах війни. Враховуючи високий професіоналізм, мужність, стійкість та відвагу при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, небезпечних подій, пожеж, що виникають через бомбардування та артилерійські обстріли області Сергій Крук оголосив дострокові та чергові спеціальні звання та вручив погони офіцерам, а також нагрудні знаки “За відвагу в надзвичайній ситуації” та цінні подарунки особовому складу.

Віталій Кім виразив слова рятувальникам Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби та зазначив, що колектив гідно виконує завдання в таких надскладних умовах.

Leave a Reply