03.05.2022

Миколаїв обстріляли «Смерчами». Вражено об’єкти критичної інфраструктури

Вздовж адмінкордону Миколаївської та Херсонської областей знищено пункт управління ворожим військом, 3 склади з боєприпасами, 1 – з пально-мастильними матеріалами та декілька пунктів зосередження живої сили та техніки.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на ранок 3 травня виглядає наступним чином.

Протягом ночі наші підрозділи на Херсонщині та Миколаївщині продовжували боронити зайняті рубежі.

А ворог продовжував спроби повітряної розвідки за допомогою безпілотних літальних апаратів. Над Миколаївщиною нашими підрозділами влучно знищено 2 таких лазутчики, рештки яких впали у воду.

І все ж таки ближче до світанку Миколаїв знов вкрило обстрілами з реактивної системи залпового вогню «Смерч». Вражено об’єкти критичної інфраструктури. На щастя, жертв та постраждалих нема.

Ще один ударний БПЛА-розвідник, здатний не тільки викривати обстановку, а й наносити бомбові удари, «Форпост» знищено на Одещині, при спробі зайти з моря.

Завдяки оперативному і влучному реагуванню сил ППО – в морі і лишився.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 40 вогневих завдань. Вздовж адмінкордону Миколаївської та Херсонської областей знищено пункт управління ворожим військом, 3 склади з боєприпасами, 1 – з пально-мастильними матеріалами та декілька пунктів зосередження живої сили та техніки.

Загальні втрати уточнюються.

Північно-західна частина Чорного моря, як і раніше заблокована для судноплавства, перебуває під контролем корабельного угруповання чорноморського флоту рашистів.

Імовірність ракетних ударів по всій території України залишається високою.

Сили охорони та оборони півдня України на сторожі вашої безпеки. Але ваша свідомість, пильність і критичність у сприйнятті інформації – є додатковою зброєю і захистом вас самих.

В єдності – сила!
Разом до Перемоги!

Leave a Reply