01.07.2022

Миколаїв обстріляли «Смерчем» із забороненими касетними снарядами

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 липня.

М. Миколаїв:

Як повідомляє ОК «Південь», серед дня, 30 червня, Корабельний район Миколаєва було піддано обстрілу реактивними системами залпового вогню «Смерч» з забороненими касетними снарядами. Потерпілих немає.

Вранці, 1 липня, Миколаїв зазнав ракетних обстрілів. Інформація щодо потерпілих та наслідків уточнюється.

Баштанський район:

Вчора, 30 червня, у другій половині дня було обстріляно Інгульську громаду. Обстріли були поза межами населених пунктів. Внаслідок обстрілів у деяких населених пунктах відсутнє світло. За попередньою інформацією потерпілих немає.

1 липня, близько 04:30, обстрілів зазнала Широківська громада. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

У Березнегуватській громаді продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Миколаївський район:

Вчора, 30 червня, з 16:50 на території Парутинського старостинського округу Куцурубської громади зафіксовано обстріли ворожими касетними боєприпасами околиць с. Парутине. Потерпілих та значних руйнувань немає.

Також 30 червня, приблизно з 20:55, були обстріли с. Засілля Первомайської громади. Внаслідок чого відбулося загоряння нежитлового господарського підсобного приміщення.

Вночі, 1 липня, обстрілів зазнало с. Лимани Галицинівської громади. Потерпілих немає.

Вранці, 1 липня, було обстріляно с. Стара Богданівка Радсадівської громади. В результаті – руйнація інфраструктури. Потерпілих немає.

Первомайський район:

Вранці, 1 липня, близько 05:20, у Первомайському районі відбувся сильний вибух. Спрацювала ППО, вражена ракета орієнтовно впала на межі з Кіровоградською областю. Станом на 08:20 йдуть пошуки місця падіння.

У Вознесенському районі день та ніч пройшли відносно спокійно.

Leave a Reply