17.06.2022

Миколаїв отримав столи, пральні і сушильні машини на облаштування шелтерів для переселенців

Миколаїв отримав частину необхідного обладнання на облаштування комфортних умов у прихистках для переселенців.

Чергову допомогу на підтримку громади міста надали партнери з команди проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Це 10 пральних машин, 10 сушильних машин та 100 розкладних столів. Обладнання буде передано у міські шелтери для забезпечення належних побутових потреб внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово розміщені на базі дитячих садків Миколаєва.

«Миколаїв як і десятки інших міст України став тимчасовим прихистком для переселенців. Ця техніка разом з меблями є частиною міжнародної допомоги місту. В Миколаєві створені декілька шелтерів на базі дитсадків, де вимушено переміщені особи можуть оселитися на декілька діб, поки вирішують, куди рухатися далі. Крім того, у шелтері можна смачно попоїсти, скупатися та випрати речі», – каже Анна Ганжул, директорка Агенції розвитку Миколаєва.

Завдяки допомозі іноземних партнерів у прихистках продовжують створювати комфортні умови для проживання наших земляків. Це маленька частина підтримки тих, хто потребує уваги та допомоги. Адже через постійні обстріли багатьом із переселенців повертатися вже нікуди.

Leave a Reply