04.08.2022

Миколаївгаз усунули більше 4000 пошкоджень

АТ «Миколаївгаз» компанія, яка працює під брендом РГК, початку повномасштабного вторгнення рф, перелаштувавшись під нові реалії роботи.

Ворог цілеспрямовано нищить газову інфраструктуру намагаючись позбавити зручностей наших клієнтів. Щоденно наші бригади працюють на місцях ворожих обстрілів та здійснюють роботи задля швидкого відновлення та забезпечення споживача життєво необхідним ресурсом.

Наші аварійні бригади, та бригади служби експлуатації вже усунули більше 4000 пошкоджень, замінили зруйнований ворогом шафовий газорегулюючий пункт (ШГРП). Початок повномасштабної війни в Україні підтвердив правильність стратегії РГК на розвиток виробництва власного газового обладнання з використанням провідних європейських технологій.

Починаючи з 2019 року компанії, які працюють під брендом РГК у тісній співпраці з
провідними європейськими виробниками побудувала в Україні три нових виробництва газового обладнання. Партнерські відносини з іноземними виробниками, власні логістичні маршрути і хаби дали можливість швидко відновлювати газопостачання в регіонах і проводити ремонти мереж і газового обладнання після обстрілів, що особливо актуально в Миколаєві та області.

Миколаїв щоденно обстрілюється ракетами, реактивними системами залпового вогню, на жаль постраждали і об’єкти нашої компанії. Декілька днів тому, російськими снарядами було частково знищено дві дільниці АТ «Миколаївгаз» на південно-східному напрямку.

Інфраструктура зазнала значних пошкоджень, головне, що дивом ніхто з працівників не постраждав.

Вони намагаються нас залякати, та зламати, але Миколаївці сильний, а ми плідною працею наближаємо перемогу.

Leave a Reply