18.02.2022

«Миколаївоблтеплоенерго» залишатиме за собою право не пускати опалення у проблемні будинки

Керівник ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», яке забезпечує теплом більшу частину житлового фонду міста, розповів, що керуюча компанія «Місто для людей» не готує будинки до опалювального сезону.

Про це Микола Логвінов сказав у коментарі журналісту Шиповника.

За його словами, перед початком цьогорічного опалювального сезону МДЛ надала лише один акт готовності. Вся решта фонду компанії не готовий до нормального опалювального сезону.

– Неготових будинків дуже багато. Весь МДЛ («Місто для людей» – кор.). У них за минулий сезон є лише один акт готовності, всього лише. Нехай готуються, – заявив Логвінов.

Він також пригрозив, що надалі, якщо керуючі компанії не будуть усувати проблеми, «Миколаївоблтеплоенерго» залишатиме за собою право взагалі не пускати опалення у проблемні будинки.

– Я не зобов’язаний постачати тепло до будинків, які не готові до опалювального сезону. Але якщо я його туди пустив, обрізати його я не маю права. Я не буду (з наступного опалювального сезону – кор.) пускати тепло в ті будинки, які не будуть готові до опалювального сезону, тому що у кожного має бути своя відповідальність.

Leave a Reply