09.05.2022

Миколаївська спортсменка на турнірі у Найробі виборола “срібло” у стрибках у висоту

Миколаївська спортсменка зі стрибків у висоту Оксана Окунєва здобула срібну медаль на турнірі серії Золотого континентального туру у столиці Кенії Найробі.

Про це повідомляє «Суспільне».

Окунева без проблем подолала перші три висоти: 1,75, 1,8 та 1,84 метра. Позначка 1,88 метра їй скорилася з другої спроби, як і її головній суперниці на цих змаганнях Лаурі Зіалор. Проте британці вдалося з першого разу взяти наступну висоту – 1,91 метра, тоді як українці знадобилося три спроби. Це і стало вирішальним у визначенні чемпіонки, адже жодна з легкоатлеток не здолала 1,94 метри.

Тож завдяки меншій кількості спроб на вирішальній висоті Зіалор забезпечила собі «золото», а Окунєва посіла друге місце. Для Окунєвої це найкращий результат цього сезону.

Схожа ситуація була й у битві за «бронзу», яку виборола ще одна українка Катерина Табашник (підкорила висоту 1,88 метра).