15.07.2022

Миколаївські кінологи провели тренінг для колег зі слідчого ізолятору

Поліцейські кінологічного центру ГУНП в Миколаївській області провели тренінг для інспекторів-кінологів державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор».

Правоохоронці розповіли про особливості виконання основних завдань кінологічними підрозділами, зокрема щодо участі в забезпеченні публічної безпеки й порядку, охорони прав і свобод людини.

Особливу увагу поліцейські зосередили на участі службових собак у протидії злочинності. Окреслили їхню роль під час пошуку слідів, виявлення наркотичних речовин, зброї, боєприпасів, вибухівки тощо.

Також співробітників слідчого ізолятору поліцейські-кінологи навчали різним методикам дресури, способам формування у службових собак необхідних умовних рефлексів, що дають змогу підготувати їх та у подальшому використовувати під час виконання поставлених перед поліцією завдань.

Під час практичного заняття кінолог наочно продемонстрував можливості собак. У подальшому кінологи ізолятору під наглядом інструкторів самостійно попрацювали зі службовими собаками.

Отримані знання неодмінно стануть у нагоді молодим кінологам-правоохоронцям.
 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Leave a Reply