30.06.2022

Миколаївські морпіхи повернулися з полону

У ході проведеного обміну, на батьківщину було повернуто трьох бійців 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського, які кілька місяців перебували в російському полоні.

Інформація про це розміщена на сторінці

36 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білінського у ФБ. У повідомленні сказано, що повернення трьох побратимів, це важлива подія. Адже для морпіхів вислів «своїх не полишаємо» – не просто гучні слова, а принцип, на відміну від нашого ворога, який навіть мертвих солдатів не хоче забирати з поля бою. Зустрічав бійців після обміну безпосередньо командир бригади полковник Віктор Сікоза.

“Радий був побачити хлопців, які тривалий час були вимушені знаходитися у російському полоні. Змучені, виснажені, але щасливі, що нарешті повернулися додому. Для мене велика честь їх зустрічати. Зараз наше головне завдання зробити все для того, щоб хлопці пройшли реабілітацію, адаптувалися, якнайскоріше повернулися до своїх сімей. Кожен морпіх, кожен боєць Збройних Сил України має знати, що на нього чекають вдома, що про нього не забули, і що кожного ми будемо зустрічати як Героя. Тому що ми своїх не полишаємо,” – прокоментував повернення бійців командир бригади.

Також Віктор Сікоза подякував усім причетним, хто  займається визволенням українських бійців з ворожого полону.

Leave a Reply