08.06.2022

Миколаївські поліцейські відвідали родини спецпризначенців, які загинули у боях за Миколаїв

Поліцейські та бійці батальйону особливого призначення «Тавр» (колишній спецпідрозділ «Миколаїв») відвідали родини загиблих колег, які обороняли наше місто від ворожого вторгнення рф.

Від керівництва Головного управління поліції діти загиблих правоохоронців отримали подарунки.

Шестирічному синові Юрія Кравченка колеги батька подарували гаджет, за допомогою якого хлопчик матиме змогу готуватися до школи і грати у розвиваючі ігри, а також солодощі. Трирічному сину Ярослава Лук’яненка поліцейські передали  іграшки та іншу допомогу для родини.

Поліція Миколаївщини це велика сім’я, в якій завжди у тяжкі часи допомагали один одному. Ніколи не забуваємо як про загиблих колег, так їхні родини, завжди підтримуємо, нагадуючи про те, що вони не залишились на самоті.

Нагадаємо, що 26 лютого, обороняючи наше місто від ворожих військ, бійці поліції особливого призначення роти «Миколаїв» разом із колегами та військовими проявили винятковий героїзм та відвагу у боротьбі за територіальну цілісність нашої країни. Під час боїв двоє спецпризначенців – лейтенант поліції Юрій Кравченко та капітан поліції Ярослав Лук‘яненко, на жаль, загинули.

Президент України відзначив мужність і героїзм миколаївських поліцейських державними нагородами –  Орденом “За мужність” ІІІ ступеню посмертно.

Ми ще раз схиляємо голови на честь загиблих співробітників. Вічна пам’ять кожному!Пишаємось тими, хто героїчно продовжує боротися за Незалежність України.

 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Leave a Reply