12.05.2022

Миколаївські слідчі та фахівці інших силових відомств визначили спільні дії в умовах воєнного стану

Сьогодні, 11 травня, під головуванням керівника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області полковника поліції Едуарда Соловйова відбулась нарада-заняття.

У заході, окрім слідчих, взяли участь представники вибухотехнічної служби, експерти Миколаївського НДЕКЦ МВС України, фахівці Миколаївського відділення Одеського НДІСЕ, керівники та спеціалісти-криміналісти слідчих підрозділів поліції регіону, а також керівники різних рівнів прокуратури Миколаївської області.

Присутні обговорили питання щодо криміналістичного забезпечення слідчих (розшукових) дій кримінальних правопорушень, вчинених під час воєнного стану.

У свою чергу, фахівці експертних установ провели для працівників слідства та прокуратури теоретичні заняття щодо порядку виявлення, фіксації та  вилучення слідів після вчинення кримінальних правопорушень.

На сам кінець заходу Едуард Соловйов висловив подяку запрошеним до участі у нараді представникам установ за надану методичну допомогу та запевнив про подальшу плідну співпрацю у розкритті та розслідуванні кримінальних правопорушень.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області 

Leave a Reply