05.07.2022

Миколаївські спортсмени долучилися до волонтерства

Спортсмени Миколаївського регіонального центру “Інваспорт” долучилися до волонтерської роботи.

З початку повномасштабної війни вони не залишились осторонь та вирішили допомагати рідному місту чим зможуть.

За ініціативи плавців паралімпійців Андрія Козленка та Богдана Гриненка була створена команда волонтерів @home.iak.

Серед напрямків їх роботи – закупівля амуніції та різноманітних тактичних приладів для військових, гуманітарні питання.

Команда допомагає також жінкам з дітьми, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, пенсіонерам. Загалом волонтерський центр вже допоміг більш ніж п’яти тисячам миколаївців.

Паралімпійський фехтувальник Олег Науменко (бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор) разом з товаришами також збирає кошти – на виготовлення перископів.

Їх друкують на 3D принтерах. Перископ допомагає проглядати позиції противника не виходячи з укриття, і тим самим убезпечує українських захисників від мінометних обстрілів. За два місяці надрукували на 3D принтерах вже 150 перископів.

“Також друкуємо перехідники для міни 82 мм, ручки для автомата Калашникова, зарядні пристрої на сонячних панелях і багато інших приладів для військових. Наразі ми налагодили зв’язок з партнерами з Німеччини, чекаємо від них поставок аптечок для наших військових. У Миколаєві багато талановитих людей, які допомагають збирати монокуляри, зарядні пристрої для мобільних телефонів. В основному ми працюємо для наших військових, які на передовій”, — розповів у коментарі Суспільному Олег Науменко.

Голова Первомайського ФОКу для людей з інвалідністю, МСУ з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України Олег Шемчук власноруч виготовляє і продає мочалки. Кошти з продажу кожного четвертого виробу перераховують на рахунок ЗСУ.

З першого дня війни за власної ініціативи допомагає людям з інвалідністю і Ольга Виноградова. Вона забезпечує їх медикаментами, продуктовими пайками та засобами особистої гігієни.

Зараз на базі громадської організації Миколаївського міського ФОКу для людей з інвалідністю «Вікторія» Ольга разом з головою клубу Русланом Бузиком видають муку та харчові продукти, – повідомляє Миколаївський Інваспорт на своїй сторінці у фейсбук.

Leave a Reply