26.07.2022

Миколаївці відмовляються від нагородження і безкоштовно здають зрадників

Очільник Миколаївської ОВА розповів про ситуацію з виловлюванням диверсантів та колаборантів у області. За його словами, наразі три особи відпрацьовують, багато інших – поки перевіряють.

Кім каже, що люди відмовляються від обіцяної винагороди у сто доларів за колаборанта і надають корисну інформацію про зрадників безкоштовно.

Раніше очільник Миколаївської ОВА повідомив, що область збираються закрити на певний час, аби перевірити підозрюваних у зраді. Йшлося, зокрема, про 69 можливих колаборантів.

“Три людини ми зараз відпрацьовуємо з цього загалу, а інших перевіряємо. Багато інформації. Люди відмовляються від грошей, допомагають просто так і надають інформацію. Частина з цієї інформації корисна, ми працюємо з нею”, – зазначив Кім.

Він пояснив, що область можуть закрити лише після жнив, аби не заважати місцевим фермерам.

“Це буде через тиждень-два після того, як закінчиться активна фаза зі збору урожаю для того, щоб не заважати нашим фермерам. Після того ми потренуємося разом з поліцією, військовими та Нацгвардією щодо ДРГ і відпрацюємо тих, хто погано ставиться до України”, – пояснив Кім.

Він наголосив, що всіх зрадників знайдуть, хай би що вони не робили.

“Нехай готуються, не готуються — ми їх знайдемо. Тут питання лише часу. Тому ми йдемо своїм шляхом, у нас є свій план, і ми його реалізовуємо, а то їхні проблеми, що вони будуть з цим робити”, – заявив Кім.

Джерело: ТСН

Leave a Reply