19.07.2022

Миколаївці заборгували за опалення понад 217 млн грн

За інформацією ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», станом на липень миколаївці заборгували підприємству  понад 217 мільйонів гривень.

Сума заборгованості за послугу з постачання теплової енергії абонентів групи населення на індивідуальних договорах наразі складає понад 217 млн грн.

Заборгованість за опалювальний сезон 2021-2022 рр.  (за послугу з постачання теплової енергії з врахуванням заборгованості по платі за абонентське обслуговування) сягає майже 144 млн грн. Відсоток оплат за нарахуваннями – 76,4 %.

При цьому заборгованість за послугу централізованого опалення за минулі опалювальні сезони – понад 73 млн грн.

«Незважаючи на щоденні обстріли міста росіянами, працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щодня виконують свої професійні обов’язки, готуючи об’єкти підприємства до опалювального періоду. Ми вдячні містянам за оплати – повні й часткові. Фінанси відіграють важливу роль. На сьогодні це – можливість розраховуватися за енергоносії та купувати необхідні матеріали для проведення ремонтів, на жаль, через нищення інфраструктури таких робіт побільшало. І всі вони важливі для старту опалювального сезону. Наша мета полягає у тому, щоб будинки містян були з теплом. Тож закликаємо й надалі по можливості закривати борги», – зазначив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Leave a Reply