30.04.2022

Миколаївців в умовах воєнного стану просять не відвідувати кладовища

Через загрозу обстрілів та небезпеку нездетонованих ворожих снарядів правоохоронці просять громадян утриматись від відвідувань місць поховань у поминальні дні та перенести їх до моменту, коли ситуація на Миколаївщині стане більш безпечною.

Про це повідомляють в прес-службі поліції.

Традиційно після Великодня проходить провідна неділя , під час якої вшановують пам’ять померлих родичів та близьких, відвідуючи кладовища.

Правоохоронці підрозділів Головного управління Національної поліції в Миколаївській нестимуть службу поблизу кладовищ, забезпечуючи правопорядок. Також буть задіяні вибухотехніки та кінологи, а також додаткові сили з числа поліцейських Херсонщини.
Нагадуємо, що на території України продовжує діяти воєнний стан, а з початку військових дій Миколаївщина неодноразово зазнавала ракетних ударів, внаслідок яких загинули мирні жителі, зазнавали пошкоджень як житлові будинки, так і інфраструктурні об’єкти. Також були факти обстрілів і територій кладовищ.
Шановні громадяни!

Якщо ви прийняли рішення щодо відвідування кладовища, не створюйте скупчення, не вживайте алкогольні напої, не наражайте себе на небезпеку. Якщо ви помітили будь-який боєприпас, негайно зупиніться і відійдіть на безпечну відстань – не менше 300 метрів! Одразу повідомте про знахідку на 102 чи 101.

Leave a Reply