19.07.2022

Минулої ночі по Миколаєву було випущено 12 ракет С-300

Як повідомляють в Оперативному командуванні «Південь», ворог продовжує облаштовувати додаткові рубежі оборони. Активних дій не веде, дотримується тактики дистанційних обстрілів та авіаударів.

Вночі 18 липня російські окупанти здійснили масований ракетний удар. По Миколаєву та околицях було випущено 12 ракет С-300. Обстріляно приміську інфраструктуру, житлові і промислові райони міста. Попередньо без жертв.

Надвечір 18 липня місто атакували вдруге за добу. Окупанти застосували РСЗВ «Ураган» – касетними снарядами обстріляно приватний сектор. Поранено 2 особи.

У Снігурівці окупанти розстріляли з міномету будинок на околиці, щоб звинуватити в цьому сили оборони України. Для цього в місті працювала знімальна група пропагандистського ЗМІ. Загинуло четверо місцевих жителів.

В оперативному командуванні «Південь» наголошують, підрозділи ЗСУ перебувають надто далеко від Снігурівки, щоб здійснювати обстріли мінометом.

Авіація ЗСУ відпрацювала двома штурмовиками по складу боєприпасів та скупченню ворожих сил в районі Снігурівки.

Загалом ракетним вогнем і артилерією на півдні знищено:

65 рашистів,
11 одиниць броньованої та автомобільної техніки,
1 комплексну апаратну зв’язку «Редут-2УС».

На Миколаївщині зберігається загроза ракетних ударів. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги: переходьте в укриття або дотримуйтесь правила двох стін.

Leave a Reply