10.07.2022

На благодійному футбольному турнірі у Миколаївській області зібрали кошти на підтримку ЗСУ

Автомобіль для ЗСУ, на який збирали гроші під час благодійного футбольного турніру, придбали раніше, ніж цей турнір закінчився. 18 команд з Миколаївської області понад місяць грали між собою, попередньо зробивши внески на закупівлю автівки.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник голови міської Федерації футболу Володимир Пономаренко.

Для участі в турнірі команди вносили по 1800 гривень. Допомагали волонтери: хтось грошима, хтось з організацією матчів, хтось привозив воду, смаколики, закуповував кубки та грамоти.

Фінальний етап, за словами головного судді змагань Леоніда Ізбаша, відбувся на стадіоні для гри вісім на вісім. Таке поле менше за стандартне футбольне, але більше за поле для мініфутболу та футзалу. Розігрували два кубки — малий та великий.

“Усі команди, які брали участь, вийшли до фінальної частини. Ті, хто другі місця займали, вони грають між собою за малий кубок цього чемпіонату. А команди, які посіли перші місця в турнірній таблиці, гратимуть за перші місця великого кубка даного турніру”, — розповів Леонід Ізбаш.

Фінальний етап відбувся 9 липня. Його неодноразово переносили через обстріли міста. Співорганізатор турніру Володимир Пономаренко суму, яку зібрали, не називає.

“У нас беруть участь 18 команд. Хто хотів, міг внести більше за 1 800 гривень. Тобто гроші зібрали, автівку вже придбали”, — розповів Володимир Пономаренко.

Організатори розповіли, що в малому кубку перше місце посіла команда патрульної поліції, друге — “Аміна”, третє — “Фенікс”. У великому турнірі найвлучнішими виявились гравці з Варварівки, команда “Глобал” з Шевченкового посіла друге місце і третю позицію посіла команда одного з миколаївських барів.

Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Leave a Reply