09.05.2022

На кордоні Миколаївської та Херсонської областей переломний момент уже настав (ВІДЕО)

У районі Олександрівки на кордоні Миколаївської та Херсонської областей настав якісний перелом на користь Збройних Сил України.

Про що у своєму відеозверненні повідомив боєць ЗСУ.

«Наша арта потихеньку рівняє із землею позиції орків. Ми отримали нову арту, не уточнюватиму яку, і перелом вже настав. Багато ворожої арти просто придушено, знищено, ствольна артилерія працює дедалі менше. Залишилися в них ще там танчик, 120 міномети, БМП. Періодично вони там вилазять щось попукати, але наша арта відразу включається, все це працює на придушення. Я сьогодні вночі чергував, якраз виліз танчик з боку Олександрівки, встиг зробити один постріл, після цього туди влупила наша батарея, більше танчика з того часу ми не чули. Сподіваюся, назавжди він там засох. Зараз працює 120-й міномет, один, це так, щоб не дати відпочити, але до цього вже звикли», – сказав він.

За його словами, настрій у бійців бадьорий, вони вже чекають, коли підуть у наступ.

«Як я розумію, основне завдання зараз — відсунути противника від Миколаєва, оскільки ствольною артою вони вже туди не дістають, але РСЗВ постійно луплять. Наше завдання максимально відсунути від Миколаєва, а далі вже займатися визволенням Херсонщини та самого Херсона. Наша арта постійно працює у тому напрямку. Наразі з’явилося багато нашої далекобійної арти. Я бачу і чую, як воно через голову літає кудись дуже далеко, в район Томиної Балки, Снігурівки і далі. Коли працюють по Чорнобаївці, ми теж бачимо і чуємо. Чорнобаївка – це лютий треш і мем, що підтверджує несусвітну дикість і темряву цієї дурної орди», – сказав він.

Джерело: КорабеловІнфо

One Response to На кордоні Миколаївської та Херсонської областей переломний момент уже настав (ВІДЕО)

Leave a Reply