21.07.2022

На медичному фронті: у міськлікарні №4 розповіли про касетний обстріл і роботу попри небезпеку (ВІДЕО)

Миколаївські медики не полишають своїх робочих місць і продовжують працювати. Кореспонденти поспілкувалися з працівниками 4-ї міської лікарні, яку росіяни 12 липня обстріляли касетними снарядами.

Касетні вирви на асфальті, побиті вікна і людські рани — це чергові докази аморальності загарбників, які вдерлися на українську землю. Під час обстрілу поранення отримав охоронець лікарні, ушкоджень зазнало майно і медичне обладнання.

Обстріл стався уночі, близько 4-ї ранку, коли пацієнти відпочивали. Медики ж зі свого боку ні на мить не припиняли чергування. В умовах воєнного стану під час повітряної тривоги персонал діє за особливим алгоритмом.

Пацієнти пригадують, обстріл був потужним і довгим, з кожним вибухом здавалося, що от-от наступний ворожий снаряд повністю накриє будівлю. Пацієнтка Марія зізнається, за один тиждень окупанти двічі намагалися позбавити її життя. Спочатку в рідному селі, а потім під час лікування.

Попри таку тривожну ніч медзаклад ані на день не зупинив роботу. Одночасно заклеюючи вікна плівкою та фанерою, лікарі продовжують працювати у звичному режимі і надають всі медпослуги пацієнтам.

Наразі лікарня забезпечена всім необхідним, навіть в умовах війни вона отримує сучасне медичне обладнання, зокрема нещодавно закладу передали новий комп’ютерний томограф. У міському управління охорони здоров’я зазначають, вся медична сім’я зараз тримається і працює заради миколаївців.

Найголовніше – це бойових дух та натхнення медиків. Вони мотивовані та заряджені на перемогу України.

Джерело: телеканал «МАРТ»

Leave a Reply