16.07.2018

На Миколаївщині діти ростуть в неналежних умовах – соцслужба

33

У Первомайську багатодітна матір не виконує свої батьківські обов’язки.

З метою обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставин, перевірки стану виконання рекомендацій щодо подолання ознак складних життєвих обставин, вирішення питання про подальше влаштування дітей, які тимчасово влаштовані до закладів соціального захисту, відпрацювання листа ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» щодо виявлення факту порушення права дитини на освіту, 05.07.2018 р. комісією у складі спеціалістів управління у справах дітей, фахівців із соціальної роботи Первомайського МЦСССДМ, співробітника Первомайського ВП ГУ НП був проведений черговий профілактичний рейд «Діти вулиці».

В рамках проведення рейду відвідані 3 сім’ї, в яких виховується 7 дітей.

За результатами перевірки виявлений факт невиконання багатодітною матір’ю рекомендацій колегії з питань соціального захисту та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей в частині проведення ремонтних робіт в житловому приміщенні та створення належних умов для подальшого виховання, навчання та розвитку 3 малолітніх дітей, які на даний момент перебувають в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

323130З батьками дітей проведені профілактичні бесіди щодо необхідності неухильного виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей та створення достатніх умов для їх розвитку. Законні представники письмово попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Leave a Reply