15.07.2018

На Миколаївщині продовжують проводити навчання з особовим складом резервістів

IMG_0682На території базового табору військового стрільбища військової частини 3039 Національної гвардії України Миколаївські гвардійці продовжують проводити навчання з особовим складом резервістів, які були призванні з районних військових комісаріатів Миколаївського регіону.

З резервістами було організовано ряд занять по предметам бойової та спеціальної підготовки а cаме: тактична підготовка – дії при контакті з противником, вміння діяти у складі підрозділу, вогнева підготовка – умови виконання вправ зі штатної зброї та практичні стрільби, підготовка по зв’язку–основи користування сигнальними засобами та військовими засобами зв’язку, військова медична підготовка та інші.

IMG_0604 IMG_0612

Під час проведення занять з психологами, резервісти вивчали функціонування людської психіки та поведінки людини в екстремальних бойових умовах а також виконували практичні тренінги з синхронізації емоційного стану і тонусу, установлення вербальної та невербальної комунікації.

IMG_0607

Загалом весь комплекс занять було направлено на оволодіння, відновлення та удосконалення професійних навичок та вмінь необхідних військовослужбовцю для виконання бойового завдання.

Leave a Reply