17.07.2018

На Миколаївщині продовжують ремонтувати автошляхи

40За підсумками оперативної наради, яка відбулася 17 липня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи на своїй сторінці у мережі Фейсбук поінформував про стан проходження ремонтних робіт на дорогах області.

Так, щодо робіт на автошляхах, замовником яких є Служба автомобільних доріг:

– на дорозі Н-11 (на ділянці 237-244 км) виконано регенерацію дорожнього одягу та влаштовано вирівнюючий шар з асфальтобетону, укріплено узбіччя та триває влаштування асфальтобетонного покриття на з’їздах дороги;

– на дорозі Т-15-08 продовжується влаштування верхнього шару ЩМА-20, укріплення узбіч, а також влаштування майданчиків для автобусних зупинок. Всього з початку цього року у верхньому шарі ЩМА виконано 27,2 км дороги.

Щодо доріг, балансоутримувачем яких є управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації. Протягом 14 – 16 липня ремонтні роботи виконувались на таких напрямках:

– О-151114 (Дніпро-Миколаїв) – Грейгове , Вітовський район;

– О-151601 Нова Одеса – Сухий Єланець – (Олександрівка-Миколаїв), Новоодеський район;

– О-151602 Сухий Єланець – Кандибине – (Благовіщенське-Миколаїв), Новоодеський район;

– О-151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне, Снігурівський район;

– О-151202 Казанка-залізн.ст.Казанка-Новоолександрівка, Казанківський район;

– С-151202 (Новий Буг-Христофорівка)-Новобузький ХПП, Новобузький район.

Крім цього, управлінням інфраструктури ОДА проведено аукціон по 9-ти районах – із поточного дрібного ремонту. Наразі розглядаються пропозиції учасників з метою визначення переможців та укладення з ними договорів підряду.

Як зазначив Валентин Гайдаржи, після підписання відповідних договорів значно збільшаться обсяги виконуваних робіт на дорогах, що перебувають на балансі управління інфраструктури облдержадміністрації.

One Response to На Миколаївщині продовжують ремонтувати автошляхи

Leave a Reply