18.08.2016

На Миколаївщині врятували дельфіна, який намагався викинутися на берег (ФОТО)

unnamed

На Миколаївщині жителі Покровських хуторів та відпочиваючі туристичного комплексу «Таврія» врятували дельфіна-білобочку, який хотів викинуися на берег.

Про це повідомляє Очаківський портал за інформацією наукового відділу
НПП «Білобережжя Святослава».

– На берег Дніпро-Бузького лиману прямував, і намагався на нього потрапити, середніх розмірів дельфін. Спочатку спостерігачам здалося, що це зовсім юний дельфінчик. Але згодом було встановлено, що тваринка відноситься до виду дельфін-білобочка  (Delphinus delphis).

Декілька раз відпочиваючі, працівники РЛП «Кінбурнська коса» і НПП «Білобережжя Святослава»  відтягували дельфіна на глибину і щоразу він повертався до  берега.

– Після майже  трьох годинних  безуспішних намагань, громада рятувальників викликала моторний човен і він супроводив дезорієнтованого плавця майже на півтора-кілометрову відстань від берегу та відпустив заблукалу  тварину. Спочатку здавалось що це вже нарешті перемога і дельфін взяв вірний курс на вихід з гирла лиману до рідного Чорного моря. Але знову крутий розворот, і знову змучена тваринка   прямує з останніх сил до зловісного берегу лиману, – відзначається в повідомленні.

Delfin-1 Delfin-2

Останнім шансом на спасіння, було перевезення дельфіна сухопутним шляхом на південний берег  до живильних вод  Чорного моря.

– Цей задум допоміг здійснити  місцевий житель – Микола Бородін. На власному автомобілі з причепом він облаштував ємність з водою та підготував вологу тканину для уникнення пересихання шкіри “іхтіандра поневолі”. Пізно вночі  рятувальники перевезли несвідомого емігранта до рідного Чорного моря. Після глибокого подиху дельфін  досить бадьоро взяв курс на глибину в пошуках, хочеться вірити, приємних пригод в своєму морському, і маємо надію  ще довгому, житті.

Читайте також: В Коблево спасли самку дельфина, которая заплыла на мель в поисках своей пары

One Response to На Миколаївщині врятували дельфіна, який намагався викинутися на берег (ФОТО)

Leave a Reply