24.06.2022

На Миколаївщині бомба впала на будинок – загинув чоловік, онучку з бабусею шукають під завалами

Ще на початку червня стало відомо, що після обстрілу російськими окупантами селища Велике Артакове Миколаївської області, можливо, під завалами знаходиться місцева лікарка та її маленька онука 7-8 років.

Про це повідомив екс-перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Перша спроба пробитися до селища, на жаль, була невдалою. Згодом отримав інформацію, що люди на подвір’ї знайшли шматки вбитого чоловіка, скоріш за все – сина фельдшера, якого там і поховали, але жодних слідів знаходження там фельдшера та її онуки не знайшли.

Також було встановлено, що лікарка — це Шалига Лариса Вікторівна, 16.01.1955 р.н., онука – дівчинка Соня дев’яти років, донька її сина Шалиги Сергія. Відомо, що Сергій привіз доньку батькам після початку війни.

Не виключаючи, що жінка та її онука можуть бути завалені в погребі, де вони ховалися під час артилерійських обстрілів, зробили ще декілька спроб пройти до селища, але також не вийшло.

Декілька днів тому ми пробилися до селища Велике Артакове, знайшли місце поховання частин тіла, можливо, сина лікарки, який загинув від вибуху авіаційної бомби, яку російські окупанти скинули на подвір’я приватного будинку лікарки. Ми деякий час проводили розбір уламків на подвір’ї, щоб знайти вхід до погребу, відчували сильний трупний запах, але через початок сильного обстрілу вимушені були закінчити розбирання завалів.

Впевнений, що під час наступної спроби дістанемо трупи людей, які, можливо, поховані заживо покидьками – військовими льотчиками фашистської росії.

Leave a Reply