07.05.2022

На Миколаївщині через обстріли сталося три пожежі

За чергову добу підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області загасили 8 пожеж, три з яких внаслідок обстрілів:

– внаслідок обстрілів пошкоджено приватне подвір’я та зайнялись речі домашнього вжитку в господарчій споруді в c. Котляреве Шевченківської СГ Миколаївського району. Черговий караул 16 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідував пожежу площею 40 кв. м та не допустив розповсюдження вогню на житловий будинок;
– сім пожеж в екосистемах, дві з яких виникло внаслідок обстрілів. Горіли суха трава, сміття, чагарники, очерет та солома в тюках у Баштанському (Вільнозапорізька ТГ), Миколаївському (Костянтинівська, Веснянська ТГ) районах області та у м. Миколаєві. Площа яку пройшов вогонь склала понад 2,2 га.
Вогнеборці не допустили розповсюдження вогню на більшу площу та оперативно ліквідували їх. Загалом до гасіння залучалось 9 одиниць техніки ДСНС та 34 вогнеборці.
Групою піротехнічних робіт протягом 6 травня відпрацьовано 70 звернень, вилучено і знищено 54 боєприпаси. Загалом з початку війни вилучено 1669 боєприпасів та відреаговано на 2528 викликів.

Рятувальники 2, 3, 4, 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ та аварійно-рятувальної частини АРЗ СП продовжують надавати технічну воду громадянам для побутових потреб, протягом дня розлито 56 тонн, зазначається у повідомленні ДСНС.

Leave a Reply