23.02.2022

На Миколаївщині четвертий рік не можуть завершити ремонт системи водопостачання

Вже чотири роки у с.Лепетиха на Баштанщині не можуть завершити реконструкцію мереж водопостачання. Роботи виконані на 99% – залишилося лише підключити водогін до подачі води. 

Проект водопостачання переміг у 2017 році у конкурсі фонду ДФРР. Необхідні 4,5 млн.грн. були виділені, а ось самі роботи розпочалися у 2018 році. Тоді мали замінити 11 км водогону. Однак коли вже вийшли на фінішну пряму, виявилося, що стара система подачі води не підходить.

Необхідні кошти заміну системи було виділено місцевими депутатами. І ось тепер роботи знову припинилися. За словами місцевих, пов’язано це з відсутністю взаємодії між сільрадою та одним із державних підприємств.

«Уже четвертий рік у нас труби зариті, води немає, але адміністрація наша та Березнегуватський сільський голова відзвітували, що у нас є вода і проблема закрита», – каже депутат Березнегуватської сільради Олег Зубко.

З приводу ситуації місцеві жителі зверталися до сільради, проте відповіді так і не отримали.

У свою чергу староста Лепетинського округу каже, що на вирішення ситуації з подачею води необхідно ще понад 100 тис.грн. Березнегуватська сільрада вже пообіцяла виділити зазначені кошти, а от чи буде знайдено спільну мову з балансоутримувачем свердловини і чи запустять воду – питання поки що залишається відкритим.

Джерело: СвідокІнфо

Leave a Reply