13.05.2022

На Миколаївщині працюють 87 відсотків відділень Укрпошти

Станом на 12 травня 87 відсотків відділень Укрпошти у Миколаївській області продовжують працювати у штатному режимі, це приблизно 300 відділень. На додачу до основних послуг у компанії допомагають розвозити гуманітарну допомогу.

Про це розповів керівник Миколаївської дирекції акціонерного товариства “Украпошта” Єгор Косоруков.

Зі слів Косорукова, основна частина послуг у компанії не змінилась: виплачують пенсії, соціальні допомоги, приймають платежі, реалізують товари народного споживання.

“Зараз ми тісно працюємо з військовою адміністрацією у напрямку доставки гуманітарних вантажів у населені пункти , які їх потребують, а цього не було раніше”, — розповів Єгор Косоруков.

За його словами, в цілому по області через бойові дії кількість співробітників компанії зменшилась приблизно на 15 відсотків.

“Щотижня п’ять-шість співробітників приймають рішення залишити Миколаївську область. І водночас є вже ті, хто повертається назад. За моєю інформацією, наступного тижня троє співробітників повертаються до роботи”, — сказав Єгор Косоруков.

Також, за словами Єгора Косорукова, зменшилась і кількість клієнтів: стало менше відвідувачів пансіонного віку та тих, хто отримував соціальну допомогу. Натомість кількість посилок за кордон збільшилась.

“Велика кількість людей тимчасово виїхала і не тільки з області, то ж багато родичів відправляють речі рідним за кордон”, — розповів Єгор Косоруков.

За інформацією генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, в цілому по Україні через обстріли з боку військ Російської Федерації пошкоджено або зруйновано близько п’ятисот відділень Укрпошти.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply